BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w Częstochowie

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

SPOTKANIE Z NAUCZYCIELAMI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

09.11.2018

W dniu 07 listopada br. w budynku Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie odbyło się spotkanie z nauczycielami szkół podstawowych wytypowanych przez Kuratorium Oświaty w Katowicach, podczas którego przedstawione zostały cele kampanii społecznej "Czad i Ogień. Obudź czujność."

Spotkanie to przeprowadzono o w ramach realizowanego na terenie województwa przez Wojewodę Śląskiego, rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej", którego założeniem jest zintegrowanie wszystkich środowisk na rzecz zagwarantowania bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 1
W tym tygodniu: 4
W tym miesiącu: 21
W tym roku: 400
Ogółem: 400