BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:

10.02.2020 uszkodzony budynek Turzyn

Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego przyjęło informacje "Oderwane deski w szczycie domu - zalewany pokój przez deszcz dojazd przez miejscowość Pniaki".
Po dojeździe na miejsce zdarzenia kierujący działaniem ratowniczym, ustalił iż pod adresem wskazanym w zgłoszeniu znajduje się budynek mieszkalny, jednorodzinny o wymiarach 6x13x7, wolno-stojący którego poszycie dachowe w wyniku silnych wiatrów uszkodziło grzbiet dachu. Dach kryty eternitem, a grzbiet dachu blachą.
Przybyłe na miejsce pogotowie energetyczne odłączyło dostawę prądu na czas prowadzonych działań, po zakończeniu prąd został ponownie włączony.

Działania Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej polegały na:
-Zabezpieczenie miejsca zdarzenia
-Zabezpieczeniu uszkodzonego fragmentu grzbietu  dachu za pomocą folii i plandeki.

W tym roku: 50
Ogółem: 50